Amphibious 1000
In het Midden Oosten zijn geen grenzen op het gebied van megaconstructies, dit is de laatste jaren wel duidelijk geworden. Dit keer is het de beurt aan het kleine golfstaatje Qatar, die de bouwkundige wereld doet verbazen met een ambitieus bouwproject.
Travel to change
juli 6, 2011 door Dionne
Opgeslagen in Persberichten
Verre reizen specialist Kuoni steunt het nieuwe project van travel2change, toerisme dat lokaal een positieve verandering teweeg brengt. Travel2change daagt iedereen uit om innovatieve projecten ter ondersteuning van de lokale bevolking en samenleving in te dienen.
Letters Hollywood straks een hotel?
mei 11, 2010 door André Gussekloo
Opgeslagen in Bijzonder
De beroemde witte letters die op de heuvels boven Los Angeles ‘Hollywood’ spellen, worden met uitsterving bedreigd. Volgens een Deens architectenbureau kan er van de Hollywoodletters echter best een hotel gemaakt worden.
Water Discus Hotel
mei 9, 2012 door Dionne
Opgeslagen in Reisnieuws
Dubai is al een tijdje niet meer het beloofde land, maar spectaculaire projecten bedenken om investeerders en de nouveau riche aan te trekken, dat kunnen ze nog altijd. Neem een kijkje bij dit bizarre onderwaterhotel, het is net een ruimteschip op stelten.
